Де застосовується полікарбонат?

15 january 2021

Естетичні та практичні вироби з полікарбонату широко використовують в промисловості, побуті, будівництві. Вони не іржавіють, акуратно виглядають, не запалюються. Термопластичний полімер, представлений в широкій гамі відтінків, набув поширення і з інших причин. В процесі експлуатації він демонструє вражаючі якості. Стійкість до інтенсивних навантажень, відмінні ізоляційні властивості, невелика вага, здатність витримувати вологість, температурні коливання, хімічний вплив, екологічна безпека свідчать на користь вибору даного матеріалу.

Види полікарбонату

На ринку представлені наступні варіанти:

  1. Монолітний. У розрізі полімер являє собою однорідний напівпрозорий або прозорий матеріал, наближений за властивостями і технічними характеристиками до силікатної склу. Його складно розбити і пошкодити, тому головним достоїнством вважається механічна міцність, стійкість до відколів і деформацій.
  2. Стільниковий. Гнучкий і еластичний стільниковий полікарбонат складається з безлічі трикутних або прямокутних відсіків заповнених повітрям, які утворюють його складну комірчасту структуру. Виріб може мати до п'яти шарів, що гарантує максимальну ізоляцію шуму і тепла.
  3. Рельєфний. Профільований рельєфний матеріал жорсткий і надійний & ndash; в структурі немає порожнин і пустот. Його виробляють методом екструзії за сучасними технологіями. Кожен лист має незначний коефіцієнт теплопровідності, легко встановлюється - за рахунок незначної маси монтаж фундаментів і допоміжних опор не потрібно.

Області застосування різних видів полімеру

Сфери застосування варіюються в залежності від типу використовуваного полікарбонату. Монолітні листи незамінні в приватному і корпоративному будівництві. Вони потрібні для зведення стінових перегородок в офісних будівлях, магазинах, житлових приватних об'єктах нерухомості. Також забудовники вибирають матеріал даної конфігурації для облаштування малих архітектурних форм - торгових павільйонів, зупинок громадського транспорту, загороджень, які захищають територію від вітру і вуличного шуму. Він підходить і для благоустрою терас, балконів, веранд.

На замовлення клієнтів, українська виробнича компанія "TIS" поставляє на ринок і стільниковий полікарбонат. За рахунок здатності добре гнутися, матеріал набув поширення в процесі зведення садових парників, теплиць. Він підходить і для будівництва парканів на ділянці. Оскільки чарункова структура забезпечує додаткові переваги у вигляді стійкості до атмосферних явищ, з полімеру настилають крівлю, роблять вітрини і вітражі, а також рекламні вивіски.

Профільований полікарбонат має належний рівень ударостійкості. З нього роблять огорожі на автомобільних стоянках, споруджують козирки в альтанках і навіси біля під'їздів, а також створюють світлопрозору покрівлю. Полімер не руйнується в результаті тривалого перебування під прямими сонячними променями, просто монтується і легко обробляється базовими будівельними інструментами.