The use of polymers in agriculture

26 february 2020

Впевнено витісняючи традиційні матеріали, використовувані аграріями для ведення сільського господарства, полімери набувають все більшої популярності. Оцінити їх перевага вдалося і фермерам з України, які скористалися вигідними пропозиціями виробничої компанії «TIS». На сторінках каталогу даного підприємства представлені аксесуари та комплектуючі з пластмас, які допомагають підвищити врожайність культур, спрощують процес боротьби з бур'янами, виводять на новий рівень ефективності звичні технології поливу.

Полімерні матеріали: специфіка застосування в овочівництві

Для укриття грунту раніше застосовували мульчу, тирсу, мішковину. Матеріали мали природне походження, тому швидко втрачали свої властивості під впливом середовища - атмосферних опадів, температурних коливань, вітрів. З поширенням полімерної продукції у фермерів з'явився вибір. Тепер в городах грядки з розсадою все частіше захищають плівкою. Вона зігріває субстрат, сприяє швидкому зростанню посіяного посадкового матеріалу - насіння, бульб, цибулин.
Доведено ефективність настилу полімерної плівки і для вирішення інших завдань:
  1. Скорочення росту бур'янів.
  2. Пропарювання грунту.
  3. Захист ягід і плодів - полуниці, помідорів чері, малини - від бруду під час дощу.

Будівництво теплиць, зрошувальних каналів, штучних водойм

В саду не обійтися без добротної стаціонарної теплиці. Для її облаштування в компанії «ТІС» замовляють поліетиленову плівку підвищеної міцності і товщини, яка служить впродовж всього сезону, сприяє створенню парникового ефекту всередині споруди. За рахунок прозорої поверхні світло безпосередньо проникає до рослин, вони швидко набирають вегетативну масу, формують міцну кореневу систему.
Даний матеріал затребуваний і в процесі будівництва каналів для зрошення, неглибоких штучних водойм. Він забезпечує гідроізоляцію, дозволяє утримувати необхідний рівень води для організації поливу. Головне - грамотно визначити оптимальні параметри ПЕТ плівки з урахуванням специфіки гідротехнічної споруди.

Зберігання добрив, кормів для тварин

Місткі мішки із полімерів - найкраща тара для зберігання добрив, кормів для сільськогосподарських тварин і птиці - корів, свиней, курей. Упаковка придатна для повторного використання. Вона проявляє стійкість до механічних впливів, зберігає свіжість продукції.
Замовляючи мішки, фермери обговорюють з виробником кожну деталь. Узгоджують обсяг, щільність, розміри, наявність додаткових аксесуарів у вигляді посиленого дна, зав'язок, ручок, а потім підтверджують ескіз, і отримують готову продукцію. Вона чітко відповідає обумовленим параметрами, служить довго і надійно.

Шланги для краплинного поливу і традиційного зрошення

З пластмас виходять чудові садові шланги. Вироби з різним діаметром і товщиною стінок не перешкоджають проходженню води за рахунок гладкої структури. Вони не розтріскуються, легко встановлюються в системи дощування і зрошення, мають невелику вагу. Споживачі оцінять великий вибір конфігурацій даного товару.

Вимоги до полімерів, що застосовуються в сільському господарстві

Оскільки реалізована продукція буде застосовуватися під відкритим небом, вона повинна відповідати ряду вимог:
  1. Наявність в складі присадок з фотозахисними властивостями
Щоб товари з полімерів не розкладаються в результаті впливу прямих сонячних променів і зіткнення з атмосферним киснем, в синтетичну суміш для виробництва плівок і шлангів додають присадки. За рахунок фотозахисних властивостей добавки скорочують небажані ефекти.
  1. Багаторазове застосування
Фермери можуть користуватися аксесуарами протягом кількох сезонів, оптимізуючи свої витрати і примножуючи прибуток.
  1. Екологічність
Товари не повинні виділяти шкідливих токсичних речовин, адже це загрожує псуванням вироблених аграріями культур.
Також увагу звертають і на інші особливості полімерних матеріалів - склад, рекомендовані умови застосування, заявлений термін служби, специфіка експлуатації.