Як здійснюється екструзія пластмас

15 january 2021

Більше 50% представлених на ринку термопластів формується методом екструзії. Ця технологія передбачає безперервне продавлювання розплаву полімерної сировини через формующую головку. Профіль готових виробів визначається геометрією екструзійного отвору, а їх довжина нічим не обмежується.

Основні етапи

Першим етапом виробничого процесу є подача в циліндр екструдера підготовленої пластикової сировини, що знаходиться в бункері. Це можуть бути гранули, порошки, пластівці, а також допоміжні добавки, присутні в складі для поліпшення експлуатаційних властивостей готових виробів: інгібітори ультрафіолетових променів, барвники. Перераховані матеріали входять в розташовану в задній частині стовбура горловину подачі, а потім контактують зі шнеком.

Під впливом механічної енергії, створюваної нагрівачами і гвинтами, що обертаються, термопласти нагрівають до в'язкої консистенції. Температурні умови жорстко контролюються, адже нерівномірне прогрівання і перегрів допустити не можна - це може викликати деградацію структури полімерів. Якщо тепла виділяється занадто багато внаслідок тертя і тиску всередині циліндра, то включаються охолоджуючі вентилятори.

Далі в'язка маса проходить через сітчастий фільтр. Цей крок необхідний для видалення найдрібніших забруднень. Потім розплав нагнітають в фільєру для додання заданої форми, і залишають напівфабрикат або готовий виріб остигати. Щоб в процесі затвердіння не відбулося викривлення поверхні, відповідально підходять до вибору технологій охолодження. Продукцію поміщають під струмені холодного повітря, простягають через водяну баню або спеціальні валки.

Переваги екструзії

Технологія має незаперечні переваги:​​

  1. Автоматизація. Процеси вдається максимально автоматизувати. Відсутність людського фактора виключає ризик появи браку в партіях при безперервному виробництві в форматі 24/7.
  2. Можливість доопрацювання. Деталі виходять з екструдера теплими, що дозволяє проводити необхідну доопрацювання і коригування геометричної форми з незначними тимчасовими і трудовими затратами.
  3. Швидкісне штампування. Великі замовлення на поставку екструдатів виконують в стислі терміни. Швидкість штампування на верстатах для формування термопластичних матеріалів висока.

Яка продукція створюється з застосуванням даної методики?

В цехах виробничої компанії & laquo; TIS & raquo; встановлено сучасне і функціональне обладнання для екструзії: ацеталя, поліетилену, полікарбонату, нейлону, ПВХ та ін. Воно використовується для випуску різних за складністю профілів, поливних садових шлангів, прутків, труб для водопостачання, пакувальних плівок, листів. Вироби відповідають суворим стандартам якості, служать довго. Екструдери задіють і для переробки пластикових відходів, які попередньо сортують, подрібнюють і очищають від сторонніх домішок. Якщо вторинні пластмаси мають низьку в'язкість і високими показниками еластичності, їх подають в комбіновані екструдери, в яких шнековая частина поєднується з дисковою.