Стратегічна сесія ТІС

Наша компанія з гордістю може заявити, що значна частина співробітників відсвяткувала 10-річний ювілей праці в компанії «ТІС». Тому іноді здається, що раніше обумовлені напрямки та пріоритети втрачають актуальність, і не вистачає погляду зі сторони та командного брейн-штурму.

Саме тому, в суботу, ми відклали свої справи та провели стратегічну сесію в неформальній обстановці за багаточасовим обговоренням, подекуди агресивними аргументами, але як одна команда, де кожний виніс для себе важливі коментарі та висновки.

Звичайно знадобиться час, щоб все це доопрацювати та реалізувати, але, однозначно, це було корисно для всіх нас і нашої спільної справи. Особливо точно помітні зрушення в комунікації та налагодженні процесів.

Детальніше

Новинки кольорів до літнього сезону 2017

Напередодні активного будівельно-ремонтного сезону, компанія "ТІС" поспішає запропонувати сучасні і актуальні кольори продукції в категорії товарів ПВХ плінтус, а також алюмінієві поріжки і сходові профілі.

Детальніше

20 TIS Kiev Open Championship

В своє 20-річчя компанія ТІС виступає титульним спонсором яскравої та нової для України події  відкритого чемпіонату Києва з вітрильного спорту в класі Platu. Така регата проходить вдруге поспіль і встигла зібрати широке коло яхтсменів  як олімпійських призерів так і просто любителів парусного спорту з усієї країни. Організатором чемпіонату виступає Київський Гоночний Яхт-клуб, який група компаній ТІС підтримує не перший рік.

Детальніше

20 TIS Kiev Open Championship - на честь ювілею компанії

Цього року компанія ТІС святкує 20 років з дня заснування. На честь цієї події компанія виступила титульним спонсором Відкритого чемпіонат Києва з вітрильного спорту в класі Platy 25.

Детальніше

Дитяча регата - TIS Junior Trophy в класі Optimist

У Києві з 11 по 13 вересня пройде «Відкритий Чемпіонат Києва 2015 з вітрильного спорту класі Platu 25».

Цього року в рамках Чемпіонату вперше буде проведена регата TIS Junior Trophy в класі Optimist для юних яхтсменів. У змаганнях братимуть участь вихованці (хлопчики і дівчатка від 5 до 12 років) дитячої вітрильної школи Київського Перегонового Яхт-куба, що відкрилася в цьому році.

Детальніше