Types of industrial plastics: POLYPROPYLENE

6 may 2020

Простота виробництва з мінімальними витратами пояснює повсюдне поширення поліпропілену. Прикладів застосування даного пластика безліч - великі виробники купують сировину для виготовлення пакувальної тари, одноразового посуду, предметів побуту, матеріалів для будівельних і ремонтних робіт.

Експлуатаційні характеристики

Крім міцності на розтягнення, поліпропілен відрізняється довговічністю, стійкістю до дії вологи, кислот і миючих засобів. Гідним переліком експлуатаційних характеристик матеріал зобов'язаний середньму рівню кристалічності, який знаходиться між LDPE і HDPE. Структура сировини забезпечує й інші переваги:
 • гнучкість;
 • стійкість кольору;
 • захист від несприятливих факторів (механічні деформації, відколи, пошкодження).
Полімер не пропускає електричний струм, підходить для процесів вторинної переробки, оскільки вторинні гранули повторюють основні властивості оригіналу. Його можна легко зполімерізувати з поліетиленом, створивши матеріал із заданими параметрами.
Має значення і екологічність. Готові вироби не несуть загрози здоров'ю людини і природному балансу планети, тому нетоксичний матеріал придатний для створення ємностей для питної води, харчових продуктів, товарів для малюків.

Вироби з матеріалу

Багатофункціональний пластик має практично універсальну сферу застосування - вироби виходять надійними, довговічними, зносостійкими. Цим активно користуються виробники наступних категорій товарів:
 • запчастини для побутової техніки - пилососів, пральних і посудомийних машинок, холодильників;
 • предмети інтер'єру та побуту;
 • труби;
 • корпуси мобільних телефонів, телевізорів;
 • кришечки для пляшок;
 • ящики і контейнери;
 • цистерни та резервуари для рідин;
 • медичні компоненти;
 • дитячі іграшки;
 • термостійкі волокна для потреб текстильної та взуттєвої промисловості.
Також ПП кращим чином підходить для створення пакувальної плівки. Вона має відмінні презентаційні характеристики за рахунок повної прозорості, проявляє стійкість до негативних факторів, не виділяє заборонених токсичних речовин, легко утилізується.

Фізичні властивості

ПП відносять до класу поліолефінів. Цей неполярний синтетичний полімер є підсумковим результатом полімеризації пропілену і являє собою речовину з твердої структурою. Каталізують реакцію в процесі виготовлення сировини металоціновими каталізаторами і каталізаторами Циглера-Натта. При суворому дотриманні технології готовий товар має такі фізичні властивості:
 1. Мінімальне вологопоглинання.
 2. Збереження хороших ізоляційних властивостей в широкому діапазоні температурних значень.
 3. Стійкість до агресивних неорганічних середовищ.
 4. Удароміцність.
 5. Сумісність з різними добавками, пігментами і наповнювачами.
 6. Термопластичність.
 7. Білий колір.
Компанія «ТІС», що займається виготовленням і постачанням виробів з полімерів по всій території України, надасть за запитом клієнтів і інші дані про властивості поліпропілену. Виробник гарантує відповідність товару загальновизнаним стандартам і нормативам.

Форма випуску

ПП надходить у продаж в формі забарвлених і нефарбованих гранул з низькою щільністю, які при зберіганні легко витримують не тільки низькі, а й високі температури, а також їх коливання. Сировина передбачає простий і ефективний процес переробки, будь-то лиття поліпропілену, свердління, розпил. Його замовлення у виробничій компанії дозволить дати поштовх для розвитку багатьох галузей промисловості. Замінивши дорогі матеріали прогресивним і сучасним поліпропіленом з демократичним цінником, фірми максимізують прибутковість і збережуть якість продукції, що поставляється з полімерів.

Причини популярності

Тільки-но з'явившись на ринку, поліпропілен зумів витіснити з перших позицій рейтингу продажів матеріали з подібними властивостями - полістирол, АБС пластик, ПВХ. Новий високотехнологічний полімер поки не є лідером у своїй категорії, проте популярність гранул рік від року зростає. Основними споживачами сировини є машинобудівні компанії, заводи по збірці складної цифрової електроніки, будівельні організації.